Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2013-2014
Nummer:B4001-FD
Wedstrijd:Amazone VSE 1 - Lekdetec.nl VSE 1
Datum:09-11-2013 16:30
Sporthal:Nieuw Welgelegen
Uitslag:44 - 88
Scheidsrechter:George Abbringh
Scheidsrechter:Sybren Bosch
Scheidsrechter:Hans Davenschot


Amazone VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Jay-Eliza Burgos23248112.500n/a00n/a2637302-3.512.5
5Femke Herber17415240.000n/a00n/a010700-5-5.840
7Lotte Knoops11232150.000n/a200.0000210-2-2.334.7
8Lisa Denies17343133.3100.03133.32423003-0.228.2
9Vera de Ruijter17245120.0100.000n/a001320-3-416.7
11Roos Hof321809666.73266.7200.02015301311.569.9
12Ciska Kollen142111100.000n/a00n/a03000052.2100
13Melissa 't Jong26625240.000n/a22100.0271311125.451
14Emma Mojet800100.000n/a00n/a13110030.90
15Amanda van Huenen35538112.5400.04375.01621304118.2
-TEAM00000n/a00n/a00n/a12700000
-Totaal: 102004422471634.0 %9222.2 %13646.2 %11321832131325.236


Lekdetec.nl VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Gabriƫlle van den Bosch24414250.0300.000n/a11413075.628.6
5Loyce Bettonvil291439555.63133.32150.011023312111.954.3
6Yordi Kathmann311215120.010220.044100.000212034.735.8
7Karin Kuijt261347228.622100.04375.01052501613.560.4
8Jacobine Klerkx302018450.04125.011981.82154211817.259.4
11Jill Bettonvil351437457.1100.08675.02924222112.960.8
14Anne van Vlijmen146311100.011100.011100.0011030117.6123
15Kris Biesters11533266.700n/a2150.01422008464.4
-TEAM00000n/a00n/a00n/a03300000
-Totaal: 82008819442147.7 %24729.2 %322578.1 %829261720410577.454


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen336
Verloren000
Gelijk000
Gespeeld6


Cumulatief Lekdetec.nl VSE 1 t/m 2013-11-09
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Jill Bettonvil619632.678714.50142.33532750.94.5013753.81.17151280.02.00294978913961410.7289.159.920.32
Loyce Bettonvil618931.5012420.67193.17422354.83.83401435.02.33473676.66.0021537425161541700.90122.360.425.49
Kris Biesters33010.0072.3351.678337.51.0000n/a0.002150.00.333693230140.477.239.46.27
Gabriƫlle van den Bosch615425.67386.33111.8322836.41.3330723.31.173133.30.175611179171360.2328.335.66.83
Yordi Kathmann617429.00579.50101.6722627.31.00501326.02.1766100.01.00481275110290.1725.138.27.54
Jacobine Klerkx614924.8310116.83142.33483062.55.0015640.01.00312374.23.8316112717181321070.7286.565.917.43
Karin Kuijt619332.179115.17142.33532445.34.00191157.91.83171058.81.672121421254701040.5480.157.219.31
Anne van Vlijmen55210.40122.4051.008337.50.603133.30.2033100.00.601233160160.3111.448.710.04
Laura Westerik22914.5073.5042.007228.61.00300.00.004375.01.5074113430110.38629.811.11
Fenne van de Wielen33411.3393.0041.333133.30.337228.60.674125.00.33224550030.092.438.36.32
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a1225122200000
Totaal49 (6)1200-53388.8310016.6726612747.7 %21.171806133.9 %10.171329672.7 %16.0010217828013298124136310.53458.453
Tegenstander27 (6)400-30851.33223.67843744.0 %6.1722627.3 %1.00332266.7 %3.6715597429481713070.77278.1128


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON