Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2017-2018
Nummer:1025-6582
Wedstrijd:Zorg en Zekerheid Leiden M24 1 - Rotterdam Basketbal M24 1
Datum:18-04-2018 20:00
Sporthal:Vijf Meihal
Uitslag:82 - 63
Scheidsrechter:Jeroen Barnhoorn
Scheidsrechter:Erik Bekkema
Scheidsrechter:Cedric Riedijk


Zorg en Zekerheid Leiden M24 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
1Twan Polman321327342.93133.36466.71211401210.151.4
5Jim Blom211023266.75240.0100.012012096.559.2
5Marijn Ververs14735360.0100.04125.003111053.245.1
6Shayron Juan Pedro23523133.32150.0100.033142062.546
7Rens Butter301319333.37114.35480.015116012935.7
8Sake Hoogsteden211818450.04375.011100.0441300191472.3
10Leratho Biekman15416233.300n/a00n/a36000094.133.3
11Jelle van Heiningen18617342.9100.000n/a62011095.737.5
12Mark Knepa26623266.7100.022100.0251531114.961.5
-TEAM00000n/a00n/a00n/a13010000
-Totaal: 92008215512345.1 %24833.3 %201260.0 %2235618191926049


Rotterdam Basketbal M24 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
5Pavle Latinovic20425240.0100.0100.010122010.531.1
6Sethi Gueye21615360.0100.0200.002011032.143.6
7Kaj Steehouwer2361300.06233.300n/a02022010.133.3
8Angelino Bellel701200.000n/a00n/a000000-2-1.80
9Joel Bos291628675.05120.03133.3020010119.455.9
10Maik Bouwer30953133.36233.32150.00520009545.5
11Elaynio Bellel862100.022100.000n/a013010107.9100
12Mert Lamba20000n/a00n/a00n/a01000010.3
14Ruben Blaakman18716350.0100.04125.004000042.940
21Jason Rijaard1500100.0100.000n/a04212052.20
22Otmar Creebsburg27955240.000n/a6583.32107102-0.758.9
-TEAM00000n/a00n/a00n/a45010000
-Totaal: 112006320391743.6 %23730.4 %18844.4 %7278141004527.945


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen639
Verloren4913
Gelijk000
Gespeeld22


Cumulatief Rotterdam Basketbal M24 1 t/m 2018-04-18
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Angelino Bellel3217.0000.00000n/a
Elaynio Bellel166.0000.00000n/a
Ruben Blaakman2168.0000.00000n/a
Joel Bos2136.5000.00000n/a
Maik Bouwer33913.0000.00000n/a
Otmar Creebsburg34214.0000.00000n/a
Sethi Gueye362.0000.00000n/a
Pavle Latinovic294.5000.00000n/a
Jason Rijaard263.0000.00000n/a
Kaj Steehouwer3268.6700.00000n/a
Coen Stolk12424.0000.00000n/a
Igor Woldering11010.0000.00000n/a
Totaal26 (19)135471.2600.00000n/a
Tegenstander21 (19)152880.4200.00500n/a


Cumulatief Rotterdam Basketbal M24 1 t/m 2018-04-18
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Angelino Bellel33110.3331.0051.67500.00.005120.00.3300n/a0.000222730-6-0.19-7.915.0-14.75
Elaynio Bellel3186.0093.0020.67100.00.007342.91.00200.00.00011311060.33650.727.24
Ruben Blaakman33712.33134.3331.009555.61.67100.00.006350.01.001781011160.4310.851.421.64
Joel Bos37625.334414.6772.33251248.04.0010440.01.3314857.12.671674930240.3220.353.420.1
Maik Bouwer39632.004916.3393.0016743.82.3319736.82.33191473.74.67415193721410.4329.956.523.73
Otmar Creebsburg39431.333010.00124.0026934.63.00300.00.00171270.64.001061631361180.1910.241.18.96
Sethi Gueye37123.67144.6762.0018738.92.33500.00.00500.00.0001010896080.112.527.84.45
Mert Lamba122.0000.0000.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.00011000010.500.312.26
Pavle Latinovic33612.0051.6751.676233.30.67200.00.003133.30.33268263040.11-1.326.8-0.14
Jason Rijaard35819.3372.3351.675240.00.67400.00.004375.01.00110116443190.339.732.513.54
Demian Salami133.0000.0044.0000n/a0.00100.00.0000n/a0.000000100-2-0.67-3.30.0-63.04
Kaj Steehouwer35919.67134.3372.33800.00.0014428.61.332150.00.33358054120.03-1.928.40.56
Tijmen Suijker11919.0000.0011.00200.00.0000n/a0.0000n/a0.00224010010.05-0.80.0-2.11
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a111611020000
Totaal33 (22)600-154170.05663.001214436.4 %2.00711926.8 %0.86724258.3 %1.91358712232653371320.2274.5344
Tegenstander31 (3)600-25484.676622.001477148.3 %23.67842428.6 %8.00704057.1 %13.336410717133645662900.48183.749


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON