Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2018-2019
Nummer:5144-5130
Wedstrijd:Sportiff Company Grasshoppers VSE 1 - Loon Lions VSE 1
Datum:26-01-2019 20:00
Sporthal:Indoor Centrum
Uitslag:63 - 57
Scheidsrechter:Rizgar Abdullah
Scheidsrechter:Cedric Riedijk
Scheidsrechter:George Abbringh


Sportiff Company Grasshoppers VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Noor Driessen1811400.000n/a2150.00501000-2.110.2
5Fleur Kuijt281138225.000n/a9777.803111075.846
7Ilse Kuijt219011100.022100.011100.002020096.7130.8
9Mia Hordijk236211218.2200.022100.032101021.321.6
10Ingrid van der Plas3516212650.0100.05480.05920402819.152.6
11Sonja Kuijt82000n/a100.022100.000000011.353.2
12Marieke van Schie23634250.000n/a22100.003010062.761.5
13Evelien Lutje Schipholt23527228.6100.02150.034210063.328.2
14Deborah Vos21716233.32150.000n/a00010011.243.8
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 92006314531732.1 %9333.3 %252080.0 %112867606039.343


Loon Lions VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
1Katie Bussey363527342.911763.611872.7031310262476.6
2Benthe Versteeg19745360.000n/a11100.001012073.864.3
3Roos Hof2953400.03133.34250.014202063.828.5
4Kim Hartman21223133.300n/a00n/a10102042.633.3
5Tessel van Dongen1633100.03133.300n/a10001020.837.5
6Tanya Bröring28458225.0200.000n/a25201061.420
12Nadine Boesaart180400n/a100.000n/a0500105-0.10
13Fieke Ligthart2514700.000n/a2150.0170400-3-7.16.3
16Ella Bouman801100.000n/a00n/a000200-3-3.10
-TEAM00000n/a00n/a00n/a00000000
-Totaal: 9200572836925.0 %20945.0 %181266.7 %6256101005026.145


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen8614
Verloren112
Gelijk000
Gespeeld16


Cumulatief Sportiff Company Grasshoppers VSE 1 t/m 2019-01-26
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Noor Driessen22311.5031.50071163.6
Iris Govers22211.0021.0046785.7
Mia Hordijk188.0000.00044100.0
Sonja Kuijt2168.0031.50400n/a
Fleur Kuijt22412.0052.502101190.9
Ilse Kuijt2168.0010.50222100.0
Evelien Lutje Schipholt22311.5042.0005683.3
Ingrid van der Plas2105.0042.0011425.0
Marieke van Schie2105.0031.500020.0
Gillian Scholten11010.0000.0013475.0
Deborah Vos2105.0010.5004666.7
Totaal20 (2)17286.002613.0014425773.7 %
Tegenstander21 (2)9949.504020.005121963.2 %


Cumulatief Sportiff Company Grasshoppers VSE 1 t/m 2019-01-26
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Rosalie Aandewiel4266.50123.0000.00200.00.0011436.41.00200.00.00000033010.042.843.217.41
Noor Driessen1430421.711097.79201.43904246.73.0010220.00.14431944.21.36184664332631101410.46101.145.824.37
Iris Govers1119317.55524.73121.0934720.60.64381026.30.9113861.50.7352833129124440.2327.733.57.28
Mia Hordijk1430621.861319.36181.29893539.32.50461328.30.93292275.91.571429438143231090.3682.744.318.94
Sonja Kuijt813316.63627.7581.00161062.51.25361336.11.639333.30.38518233562560.4241.755.424.35
Fleur Kuijt1123821.641019.18141.27471940.41.73331133.31.00383078.92.731124351119202920.3970.552.220.17
Ilse Kuijt1431322.3618112.93110.79754458.73.14612642.61.86221568.21.0716244012281821520.4912362.131.67
Evelien Lutje Schipholt1426518.931128.00352.50764052.62.869111.10.07442965.92.07446110515211391740.66107.453.733.91
Ingrid van der Plas1436926.361117.93312.21632946.02.07331030.30.71312374.21.64447011417102021890.5111850.623.88
Alissa van der Plas6294.8320.3300.004125.00.17100.00.0000n/a0.00336311070.244.620.011.25
Marieke van Schie1323518.08604.62342.62532649.12.00700.00.0010880.00.6211283971836610.2625.446.64.89
Gillian Scholten610617.67325.3350.83261038.51.67900.00.00221254.52.0014183261053330.3122.335.814.13
Deborah Vos1428120.071208.57171.21883742.02.6441922.00.64281967.91.3626295541336830.3061.942.522.69
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a334233140000
Totaal143 (16)2798-125778.5620512.8166330045.2 %18.753359929.6 %6.1929118864.6 %11.752444206641321811674911420.41789.156
Tegenstander124 (14)2600-81858.4325117.9354821238.7 %15.142777426.7 %5.2918513170.8 %9.3613634548186197131217470.29543.245


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON