Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2019-2020
Nummer:6413-3892
Competitie:Vrouwen Senioren Landelijk - Women's Basketball League A
Wedstrijd:Jolly Jumpers VSE 1 - Sportiff Company Grasshoppers VSE 1
Datum:12-10-2019 18:30
Sporthal:Sportcomplex De Vlaskoel
Uitslag:72 - 67
Scheidsrechter:Edward van Ruiven
Scheidsrechter:Cedric Riedijk
Scheidsrechter:Patrick Spierings


Jolly Jumpers VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Anke Waaijer14:0033200.03133.3200.0001310-4-3.426
5Pien Nijhuis26:001005240.08225.000n/a04064030.538
6Marly Koelman16:00615360.0400.000n/a0202000-0.933
7Jade Brughuis25:001539222.27228.610550.023223066.637
8Iris Zwart21:00924125.0100.010770.0362421127.948
9Anke Rikhof36:00603266.700n/a22100.041042222515.377
10Mardi Westenberg10:002211100.000n/a200.011011020.853
11Natalie Fuertes Lara13:0022100.0100.022100.002121020.135
12Noëlle Droste23:00745120.000n/a6583.302001053.246
14Laura Steggink16:001245360.022100.000n/a041110159.486
-TEAM00000n/a00n/a00n/a54010000
-Totaal: 10200:007221401537.5 %26726.9 %342161.8 %153811241636639.544


Sportiff Company Grasshoppers VSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Noor Driessen18:008511327.3100.03266.701543253.230
5Rosalie Aandewiel3:0000100.0100.000n/a000000-2-1.4
6Iris Govers27:003200n/a4125.000n/a05233183.138
8Alissa van der Plas28:001035240.0300.08675.0581202169.543
9Mia Hordijk30:001258337.53266.7200.003046094.651
11Sonja Kuijt23:009100n/a9222.24375.00325203242
12Marieke van Schie25:001047342.92150.011100.0061011147.953
13Tamlyn de Groot10:0033100.011100.000n/a1113002-0.275
14Deborah Vos28:00928337.55120.0100.012221032.333
15Lotte van Kruistum8:003300n/a11100.000n/a00021020.2150
-TEAM00000n/a00n/a00n/a55000000
-Totaal: 10200:006728411434.1 %30930.0 %191263.2 %123414251766031.242


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen112
Verloren011
Gelijk000
Gespeeld3


Cumulatief Jolly Jumpers VSE 1 t/m 2019-10-12
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Jade Brughuis11515.0000.0025683.3
Noëlle Droste12323.0033.00055100.0
Marly Koelman155.0011.0001250.0
Pien Nijhuis166.0022.00044100.0
Anke Rikhof199.0033.00011100.0
Laura Steggink199.0044.0005771.4
Anke Waaijer111.0000.00011100.0
Mardi Westenberg155.0000.0001250.0
Iris Zwart177.0044.00011100.0
Totaal9 (1)8080.001717.002242982.8 %
Tegenstander9 (1)6464.001919.00791369.2 %


Cumulatief Jolly Jumpers VSE 1 t/m 2019-10-12
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Jade Brughuis243:0021:30189.0052.5013215.41.0013323.11.5010550.02.502462630-3-0.07-1.529.611.02
Noëlle Droste255:0027:30115.5084.0012216.71.0000n/a0.008787.53.5028105540140.256.435.420.39
Natalie Fuertes Lara227:0013:3021.0031.50200.00.00200.00.0022100.01.00224162210.04-2.220.58.41
Marly Koelman229:0014:3063.0021.0010330.01.50600.00.0000n/a0.002240210-4-0.14-4.118.87.34
Pien Nijhuis249:0024:30189.0000.009444.42.0011327.31.5011100.00.502682950110.226.544.07.72
Anke Rikhof262:0031:00147.0000.009666.73.0000n/a0.003266.71.00712194333360.5823.467.823.82
Laura Steggink235:0017:30178.5094.5010550.02.504250.01.002150.00.501562320160.468.657.113.58
Anke Waaijer231:0015:3094.5042.00500.00.008337.51.50200.00.001121310-2-0.06-1.632.4-3.03
Mardi Westenberg223:0011:3021.0031.502150.00.5000n/a0.00200.00.00134011030.130.334.7-1.43
Iris Zwart246:0023:00178.5031.509333.31.503133.30.5015853.34.00412162731170.3710.445.79.03
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a888030000
Totaal20 (3)400-19464.673712.33812632.1 %8.67471225.5 %4.00452657.8 %8.673263951948256890.2246.266
Tegenstander21 (2)400-13768.504422.00843035.7 %15.00451635.6 %8.00422969.0 %14.5026679327443891640.41104.446


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON