Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2020-2021
Nummer:3292-5003
Wedstrijd:BC APOLLO Amsterdam MSE 1 - Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Datum:23-01-2021 16:00
Sporthal:Apollohal
Uitslag:76 - 103
Scheidsrechter:John van Dam
Scheidsrechter:Julian Stolk
Scheidsrechter:Stan Kestein


BC APOLLO Amsterdam MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Keyshawn Bottelier2411333100.03133.322100.00310301611.280
5Jacopo Bertotti20100n/a100.000n/a0100000-0.8
7Dexter Hope1760200.04250.000n/a04010052.850
7Ids Rebergen1502100.0100.000n/a000110-2-2.5
8Noam Hasson17423266.7100.000n/a00103064.350
11Floris Versteeg251612150.06466.722100.0120010171490
12Skip Samson12522150.02150.000n/a00010021.262
13Hicham Kherazzi161609444.43133.36583.33312001311.255
14Lucas Faijdherbe1810300n/a5360.02150.010011197.285
15Sergio de Randamie27235120.0500.000n/a312330-1-2.310
20Berend Weijs27614375.0100.000n/a02002085.360
-TEAM00000n/a00n/a00n/a02000000
-Totaal: 112007618311548.4 %321237.5 %121083.3 %818591417351.656


Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
NrSpelerMin.Minuten gespeeldPntPuntenFoutGemaakte foutenFGAVeld doelpunt pogingenFGMVeld doelpunten gemaaktFG%Schotpercentage veld3PADriepunts pogingen3PMDriepunters gemaakt3P%Driepunts schotpercentageFTAVrije worp pogingenFTMVrije worpen gemaaktFT%Vrije worp percentageOff-RebAanvalsreboundsDef-RebVerdedigingsreboundsStealStealsTOTurnoversAss.AssistsBlkGeblockte schotenEffEfficiency = Punten + Rebounds + Steals + Blocks + 3PM + FGM + FTM - 3PA - FGA - FTA - TurnoversGSCHollingers GameScoreTS%True Shooting percentage
4Jamayro de Windt13522150.011100.000n/a11001074.683
5Marijn Ververs27842150.03266.700n/a071150189.780
6Worthy de Jong321726466.74250.033100.03423502417.475
7Michael Jeffrey Finke261419666.7400.03266.73411201511.249
8Romano Sibilo1741100.02150.02150.010111032.952
10Mees van 't Hoff97011100.02150.03266.700000055.381
12Carrington Love281004375.05120.011100.022022096.753
13Luuk van Bree171033133.36233.34250.013100186.246
14Max Pikaar30000n/a00n/a00n/a00001010.7
15Emmanuel Chukwubuikem Nzekwesi2828012975.033100.03133.34701113526.886
-TEAM00000n/a00n/a00n/a10000000
-Totaal: 1020010313402665.0 %301343.3 %191263.2 %16286918212591.566


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen213
Verloren000
Gelijk000
Gespeeld3


Cumulatief Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 t/m 2021-01-23
Speler#WedMinM/WPuntP/WFoutenF/WFGAFGMFG%FG/W3PA3PM3P%3P/WFTAFTMFT%FT/WORDRTRStealTOAssBlkEffEff/MinGSCTS%PER
Luuk van Bree35919.673311.0093.009555.61.6712758.32.334250.00.67112132151420.7128.272.512.7
Michael Jeffrey Finke37625.334214.0020.67221568.25.009333.31.004375.01.0079161491510.6737.964.118.31
Mees van 't Hoff2126.0084.0000.002150.00.502150.00.505360.01.50011000050.425.564.51.58
Worthy de Jong39130.334414.6772.33171376.54.339222.20.67161275.04.00591476174650.7149.366.625.82
Carrington Love37826.004816.0041.3313861.52.6722940.93.006583.31.6723536110420.5435.363.823.2
Emmanuel Chukwubuikem Nzekwesi39331.007625.3331.00362672.28.676583.31.6714964.33.001021314541951.0271.678.933.18
Max Pikaar133.0000.0000.0000n/a0.0000n/a0.0000n/a0.00000001010.330.711.39
Nathanial Potts25427.00189.0063.0010660.03.009111.10.504375.01.5009951102300.5619.843.419.66
Romano Sibilo2199.5042.0010.50100.00.002150.00.502150.00.50101111030.162.951.51.28
Marijn Ververs38729.00175.67103.334375.01.009333.31.0022100.00.672151732140420.482361.217.47
Jamayro de Windt22814.0073.5031.503266.71.0011100.00.5000n/a0.001123121130.469.387.54.04
TEAM00n/a0n/a0n/a00n/an/a00n/an/a00n/an/a202000000
Totaal27 (3)600-29799.004515.001177967.5 %26.33813340.7 %11.00574070.2 %13.333180111292774103890.65283.567
Tegenstander32 (3)600-21270.675117.001014746.5 %15.67812834.6 %9.33443477.3 %11.3330609012424432020.34168.553


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON