Statistieken per wedstrijd & cumulatief



Statistieken seizoen 2021-2022
Nummer:6495-5173
Wedstrijd:Landslake Lions VSE 1 - Startportaal Binnenland VSE 1
Datum:02-04-2022 17:15
Sporthal:Indoor Centrum
Uitslag:69 - 77
Scheidsrechter:Rizgar Abdullah
Scheidsrechter:Yordam Anwer
Scheidsrechter:Yermo Abrahams Yermo


Landslake Lions VSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
1Claire Hirman7312450.0 %
2Loyce Bettonvil8411250.0 %
5Indy Le Belle1001250.0 %
6Molly McDowell62000n/a
8Myrthe den Heeten53100n/a
9Lies van Straaten52100n/a
10Lindsay Pengel143200n/a
11Charlotte van Kleef102200n/a
19Epiphany Etienne130300n/a
Totaal: 96919114850.0 %


Startportaal Binnenland VSE 1
NrSpelerPuntenFouten3 pntVrije Worpen
1Beyza Okayben01000n/a
6Gabriƫlle van den Bosch92300n/a
8Jamailah Adams103000n/a
9Pien Steenbergen32100n/a
11Eline Kasius620020.0 %
12Janine Guijt19007887.5 %
15Eva van Oosten50100n/a
15Frode Flos van der Schans410020.0 %
30Marlou de Kleijn210181080.0 %
Totaal: 977116152268.2 %


Winst & Verlies
 ThuisUitTotaal
Gewonnen6915
Verloren437
Gelijk000
Gespeeld22


Cumulatief Startportaal Binnenland VSE 1 t/m 2022-04-02
SpelerWedstrijdenPuntenPPWFoutenFPW3 puntersVW raakVW pogingperc.
Jamailah Adams1919310.16361.895364187.8
Gabriƫlle van den Bosch15865.73191.272461060.0
Janine Guijt2035017.50341.7017638574.1
Eline Kasius1928515.00462.420638078.8
Marlou de Kleijn1941121.63170.895210913779.6
Jamy de Kock12121.00110.9222540.0
Jaleesa Molina12342.83231.92081361.5
Laura Nederveen492.2530.75300n/a
Beyza Okayben19723.79291.5313152171.4
Eva van Oosten18603.33301.6710121485.7
Evi Overgaauw870.8830.381010.0
Frode Flos van der Schans16201.25140.8802728.6
Pien Steenbergen15553.67191.271471643.8
Maaike van Zeijl17442.59191.12644100.0
Totaal213 (22)181282.3630313.7714732743475.3 %
Tegenstander189 (22)149968.1438417.4513419730265.2 %


Splits cumulatieven data
Splits op Thuis/uit wedstrijden.
Splits op Gewonnen/verloren wedstrijden.
Niet splitsen.


Vorige pagina   Help   Statistieken per wedstrijd   Overzicht menu   Spelers overzicht   Hoofdmenu   Instellingen   Inloggen   Privacy   Zoeken   Download Excel   XML   JSON